Partner

MediJob Europe s.r.o.

mediJob | zdravotnický portál

MediJob je zdravotnický portál zaměřený výhradně na nabídky práce a stáží ve zdravotnictví.

Inzerce ve zdravotnictví nebyla nikdy jednodušší. Nový portál mediJob se stal nejnavštěvovanějším pracovním portálem pro obor zdravotnictví. Zaměstnavatelé ve zdravotnictví můžou inzerovat všechny svoje nabídky se specifickými atributy jen pro zdravotnické profese.

Hledání práce ve zdravotnictví na obecných portálech práce je velmi neefektivní. Tyto portály neumožňují filtrovat nabídky přesně pro konkrétního zdravotníka, jeho kvalifikaci a případně další atributy jakou jsou milníky v jeho kariéře. Portál medijob významně usnadňuje změnu kariérního živoat zdravotníkům. Hledání práce ve zdravotnictví nikdy nebylo jednodušší. Hledejte, filtrujte a porovnávejte všechny dostupné nabídky ve zdravotnictví, které odpovídají vašim požadavkům.

Věříme, že zaměstnavatelé potřebují kvalitní portál, kde mohou najít vhodné pracovníky. Stejně tak i zdravotníci, lékaři a ostatní zdravotnické profese preferují, aby nabídky práce ve svém oboru viděli přehledně a na jednom místě.

Podívejte se na seznam stovek zaměstnavatelů ve zdravotnictví. Nemocnice, ambulance, polikliniky, farmaceutické firmy, stání instituce atd.

Portál práce ve zdravotnictví mediJob přináší uživatelům rozsáhlý vzdělávací materiál v oblasti platů a mezd. Podívejte se na rubriku mzdy a platy ve zdravotnictví. Přehledy platy lékařů, platy zdravotních sester , platy zdravotníků, platy lékárníků,katalog prací ve zdravotnictví jsou nejnavštěvovanějšími stránkami o platech ve zdravotnictví.

Důležitým specifikem zdravotnictví jsou taky stáže. Pro inzerci stáží přitom žádný portál doposud neexistoval. Víme, že právě díky stážím během své kariéry si zdravotníci velmi často vybírají svoje nové pracovní působiště. Na mediJobu můžete svoji společnost představit uchazečům včetně Vašich videí a obrázků. Můžete inzerovat nabídky práce, stáže pro studenty, ale i dobrovolnictví. Základní inzerce je zdarma. Zaregistrujte se jako běžný uživatel a skrze jednoduchý online formulář požádejte o aktivaci firemního profilu. Jakmile bude váš profil aktivován můžete vkládat nabídky volných pracovních pozic na portál www.medijob.cz .

medijob - Práce ve zdravotnictví