Všeobecný lékař s.r.o.

Všeobecný lékař je ryze české rodinné zdravotnické zařízení, poskytující služby praktických lékařů pro dospělé a děti.

Hledáte smysluplnou práci s minimem administrativy a pružnou pracovní dobou? Připojte se k nám!


Nabízíme nástupní plat pro atestovaného lékaře – 90 000 Kč/netto. Umožňujeme přizpůsobit pracovní dobu dle Vašich požadavků. V našich řadách přivítáme i lékaře z jiných oborů či před atestací, kterým zajistíme dohled zkušeného školitele. Podpoříme Vás v odborném a individuálních vzdělávání a nabídneme Vám příspěvek na vzdělávací akce až do výše 20 000 Kč/ročně. Respektujeme individualitu lékaře a podpoříme každého v jejich stylu léčení.

Snažíme se pro náš tým vytvořit ty nejlepší podmínky, protože jen tak se mohou naši zaměstnanci cítit skvěle a přenášet svoji dobrou náladu i na pacienty. K dispozici Vám proto bude náš tým odborných lékařů konziliářů, který Vám zajistí pomoc v případě potřeby. Podporu Vám rovněž poskytneme v administrativní, technické či právní oblasti.

Našim posláním je poskytovat kvalitní, šetrnou a dlouhodobou zdravotní péči zaměřenou na individuální potřeby pacienta. Aktuálně sdružujeme na 42 ordinací praktických lékařů pro dospělé a praktických lékařů pro děti a dorost. Spolupracujeme se všemi zdravotními pojišťovnami a registrujeme nové pacienty všech pojišťoven. Působíme rovněž ve více než 90 domovech sociálních služeb, kde poskytujeme pravidelnou návštěvní zdravotní péči.

Hledáme L3 do ordinace VPL Brno

Do nadstandardně vybavené ordinace VPL Brno (ul. Masarykova) hledáme lékaře L3 (atestovaný VPL).

Nabízíme: 

  • Finanční odměna až 90 000 Kč čistého / měsíčně při plném úvazku (30 hodin / týdně)
  • Možnost částečného úvazku
  • Flexibilní volba ordinačních hodin
  • Moderně vybavená ordinace (EKG, CRP, INR, TK Holter, ABI)
  • Příspěvek na vzdělávací akce až do výše 20 000 Kč ročně
  • Podpora zkušených atestovaných kolegů, kteří Vám pomohou s přípravou k atestaci
  • Firemní rekreační zařízení
  • Nástup do ordinace k 1.10.2023  

 

Kontakt:
email: kariera@vseobecnylekar.cz

tel.: 773 545 225