Lékař/ka do Geriatrického centra Pardubické nemocnice

Co u nás budete dělat?

Geriatrické centrum Pardubické nemocnice je určeno lékařům, kteří se chtějí věnovat v rámci stárnutí populace perspektivnímu oboru, který se zabývá chorobami ve stáří. Geriatrické centrum poskytuje komplexní péči o seniory v ambulantní i lůžkové složce. Geriatrie je jeden z posledních medicínských oborů, který využívá zkušeností a poznatků jiných oborů a zabývá se pacientem jako celkem.

Pracoviště s jednou z nejdelších tradicí v oboru v Česku má nejvyšší stupeň akreditace (II. stupeň) pro výuku absolventů, úzce spolupracuje s Univerzitou Pardubice a je školicím místem pro teoretickou i praktickou výuku v oblasti léčby ran.

Práce u nás je vhodná nejen pro již zkušené lékaře, ale vhledem ke stupni akreditace i pro absolventy. V mladém kolektivu s podporou zkušených odborníků najdou uplatnění i ti, kteří mají zájem o flexibilní pracovní dobu. Výhodou je jistě i to, že v rámci specializačního vzdělávání lze 47 ze 48 měsíců absolvovat na pracovišti v Pardubické nemocnici.

MUDr. Ivo Bureš, primář Geriatrického centra Pardubické nemocnice: „Naše pracoviště má dlouhodobé výsledky i vysokou odbornou kvalitu. Tyto základní podmínky pro vzdělávání lékařů splňuje jak po stránce odborné, tak i pedagogické. Navíc za sebou máme podporu i dalších oddělení a celého komplementu nemocnice, což nám hodně pomáhá.Přečtěte si více o tom, jak to na našem oddělení chodí.

Co vám můžeme nabídnout?

  • perspektivní pozici v akreditované nemocnici
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity – 6 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, zvýhodněné závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění a další
  • možnost dalšího vzdělávání v oboru
  • práci u největšího zaměstnavatele v Pardubickém kraji
  • předpokládaný nástup dle dohody

Kontakt
MUDr. Ivo Bureš
primář Geriatrického centra Pardubické nemocnice
ivo.bures@nempk.cz

nebo

Jolana Drgáčová
personalistka
jolana.drgacova@nempk.cz
+420 466 011 502